Služby Point S: od pneuservisu po údržbu vozidel  

Přenechejte péči o vaše pneumatiky a automobil našim odborníkům z Point S! 

Point S vám nabízí kompletní služby v oblasti pneumatik a postará se o vaše vozidlo v nejbližším servisu Point S: výměna pneumatik, seřízení, vyvážení nebo kontrola tlaku. Našim zákazníkům nabízíme také celou řadu služeb z oblasti údržby vozidel a autoservisu. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na níže uvedené služby v oblasti pneumatik a údržby vozidel!

 

Prodej pneumatik a pneuservis 

Jako prodejce pneumatik vám specialisté z Point S pomůžou s výběrem nejvhodnějších pneumatik, které budou plně vyhovovat vašim potřebám. Kromě montáže pneumatik nabízíme všechny služby v oblasti pneu s cílem zajistit a prodloužit jejich životnost.  

Služby údržby vozidel 

Point S je expert na pneumatiky, ale nabízí také celou řadu služeb, díky kterým se můžete bezpečně vrátit na silnici. Jako autoservis poskytujeme pro váš vůz širokou škálu preventivní údržby. Když už je vaše auto v garáži, je velmi praktické zkombinovat výměnu pneumatik s dalším servisem, čímž navíc ušetříte čas. Ať už se jedná o výměnu oleje, nebo o provedení nezbytné údržby brzd, odborníci z Point S jsou vyškoleni tak, aby splňovali nejpřísnější požadavky na servis údržby vozidel. 

Pneuservis a údržba nákladních vozidel a traktorů

Point S se postará o všechny pneumatiky, bez ohledu na typ vozidla. Některé z našich servisů Point S nabízejí služby v oblasti pneumatik a údržby nejen pro osobní automobily, ale také pro užitková vozidla, jako jsou nákladní automobily a dokonce i zemědělská vozidla. Více informací o službách určených pro užitková vozidla se dozvíte níže.

 

Lokalizovat
Hledač prodejen Najděte nejbližší Point S pobočku!
No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  SLIB 1

  Point S Vám nabízí záruku, že při neopravitelném poškození pneumatiky vám bude nová poskytnuta zdarma.

 • icon-quality1509973987.png
  SLIB 2

  V Point S se snaží vždy vyhovět službám zákazníka.

 • icon-chrono1509973987.png
  SLIB 3

  Vždy se snažíme poskytnout tu nejlepší kvalitu služeb za přijatelné ceny.

Načítá se… Počkejte prosím!
Point S používá cookies, aby zajistil, že vám na našich webových stránkách poskytneme ty nejlepší zkušenosti. Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Více informací naleznete zde. Pokračovat