Značka Hankook

Hnakook-banner1528296102.jpg

Hankook celosvětově  

Společnost Hankook si velmi dobře uvědomuje, že úspěch společnosti spočívá v úsilí našich motivovaných a nadšených zaměstnanců. Od založení v roce 1941 každý pracovník, který zde působil, reprezentoval určitý úsek jejich historie. Přijímáme nové výzvy a sdílíme nejlepší myšlenky místo toho, abychom uržovali status quo. Tím je proaktivní kultura společnosti jedinečná.


O společnosti   

Hankook věří, že dlouhodobě udržitelný růst stojí na osobním rozvoji našich zaměstnanců. Proto klademe důraz na profesionalitu a aktivní přístup. V takové kultuře totiž rodí velké osobnosti, na které čeká vzrušující cesta plná úspěchů.

Proaktivní kultura:

Jedná se o korporátní kulturu společnosti Hankook vytvořenou z podstaty podnikatelského ducha zvládajícího akceptovat výzvy a realizovat inovace.
Proaktivní vedoucí pracovníci:

Jedná se o spolupracovníky společnosti Hankook, kteří si osvojili kreativitu, iniciativu a otevřenou komunikaci, spočívající v proaktivní kultuře.Aktivity společnosti Hankook se rozprostírají po celém světě. Díky neustálému vývoji a inovaci technologií se na trhu rychle přibližujeme pozici globální lídra.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům udržitelná řešení a zprostředkovat jim tak čirou radost z jízdy.  Zážitek z jízdy má každý ve společnosti Hankook neustále na paměti. Jako globální slogan vyjadřuje vše, co je podstatou naší společnosti a co si každý řidič automobilu zaslouží: širokou škálu pocitů, díky kterým si svoji jízdu užívá. Největší výzva pro nás je skloubit bezpečnost i radost z jízdy, které od nás každý zákazník očekává.

Od designérů, inženýrů až po pracovníky v marketingu, se všichni ve společnosti Hankook soustředí na to, aby byl zážitek z jízdy díky pneumatikám silnější a šířil se mezi řidiči po celém světě.

 

Kde koupit Hankook pneumatiky?

Hledáte pneumatiky Hankook? Spojte se s nejbližším partnerem Point S a zjistěte, zda je značka Hankook k dispozici!

No stress with PointS
 • icon-tire1509973988.png
  SLIB 1

  Point S Vám nabízí záruku, že při neopravitelném poškození pneumatiky vám bude nová poskytnuta zdarma.

 • icon-quality1509973987.png
  SLIB 2

  V Point S se snaží vždy vyhovět službám zákazníka.

 • icon-chrono1509973987.png
  SLIB 3

  Vždy se snažíme poskytnout tu nejlepší kvalitu služeb za přijatelné ceny.

Načítá se… Počkejte prosím!
Point S používá cookies, aby zajistil, že vám na našich webových stránkách poskytneme ty nejlepší zkušenosti. Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Více informací naleznete zde. Pokračovat